دانلود رایگان کتاب الکترونیکی: پنچرگیری چرخ زندگی

خطر!

با توجه به اینکه اغلب ما گاهی آنقدر در یک بُعد از زندگی -مثل کار- غرق می­شویم که ابعاد دیگر مثل خانواده و تفریح و سلامتی به شدت کمرنگ می­ شود و زمانی به خود می­ آییم که دیگر کار از کار گذشته و چرخ­ های زندگی پنچر شده و تلاش برای جبران آن همان حکایت نوشداروی بعد از مرگ سهراب است!

تا کار از کار نگذشته، چرخ زندگی مان را چک کنیم.

کتاب الکترونیکی

چطور چرخ زندگی ام را پنچرگیری کنم؟

اجازه بدهید وقت را تلف نکنیم و فقط با کلیک بر روی دکمه زیر معاینه فنی را روی چرخ زندگی مان انجام دهیم.

چرا باید این کتاب را بخوانم؟

حتما تا حالا دیده اید که وقتی قطره باران دراخل حوض و یا رودخانه و… می چکد، این قطره ها با همه کوچکی شان دایره های بزرگی تشکیل می دهند. عادت های کوچک زندگی ما هم که گاهی ممکن است حتی به چشم هم نیاید، درست مثل همین قطره ها دامنه تاثیر بسیار زیادی دارد. این عادت های کوچک همان وجه تمایز انسان های موفق از انسان های ناموفق است. به قول حافظ: «هزار نکته باریکتر ز مو اینجاست…»

این کِتال (کتاب الکترونیکی) را همان قطره ها بدانید. ما با آموزش گام هایی کوچک تلاش می کنیم کم کم این تاثیر بزرگ را در زندگی روزمره خود به وجود بیاوریم. حتما این مثل را هم شنیده اید که «قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود». پس منتظر چی هستید؟

تاثیر قطره آب لیلی فتحی ارتباط مؤثر

ولی کتاب خواندن حوصله می خواهد…

درست است! مغز ما برای اینکه کمترین انرژی را مصرف کند، تلاش می کند از زیر بار هر کار پر زحمتی فرار کند. اما در «پنچرگیری چرخ زندگی» ما برای این موضوع هم راه حل داریم:

کتال ما کاملا داستان محور با بیان ساده و روان و با چاشنی طنز و شعر و شوخی بین شخصیت های داستان است. طوری که اگر شروع به خواندن کنید اصلا گذر زمان را حس نخواهید کرد. J

منظور از چرخ زندگی چیست؟

چرخه زندگی، بخش­های مختلف زندگی ماست، مثل: کار، درآمد، خانواده و دوستان، سلامتی، عشق، توسعه فردی، تفریح و سرگرمی و… ما ممکن است در یک بخش خیلی عالی باشیم اما در قسمت دیگر زندگی­مان لنگ بزنیم.

این چرخه تلنگُری است تا به خود بیاییم و ببینیم کدام بخش از زندگی مان لنگ می زند و نیاز به پنچرگیری دارد؟

چطور این کتاب را بخوانم؟

کافی است همزمان با شخصیت داستان، هر موضوعی که مطرح می شود، شما هم آن را انجام دهید. فقط چند دقیقه برای این کار کفایت می کند.

سرفصل های کتاب الکترونیکی: پنچرگیری چرخ زندگی

 • چرخ زندگی دیگر چه صیغه­ ای است؟
 • معاینه فنی چرخ زندگی
 • روغن کاری چرخ زندگی با ورزش صبحگاهی
 • اگر همراه و زاپاس نداشتیم
 • ماجرای پیرزن همسایه و گوش ­های سنگین­ اش
 • شارژ باطری انرژی­ مان
 • پیچ مهره ­ها: کوچک­ های بزرگ
 • چرخش چرخ زندگی بر وفق مراد

نکات طلایی گفته شده درکتاب

آموزش ترسیم و تحلیل چرخه زندگی

آموزش برنامه ریزی

 تبدیل کردن ورزش به روتین روزانه

و….   

 

دانلود کتاب الکترونیکی: پنچرگیری چرخ زندگی

متشکرم که با وارد کردن ایمیل ، بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید.

 

 

مشتاق شنیدن نظر، پیشنهاد و نقد شما دوستان هستیم؛ متشکرم.

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سبک داستانی کتاب باعث میشد مشتاق بشیم بدونیم بالاخره کار شخصیت های قصه به کجا میرسه؟ ??‌‌

  وقتی خودم رو جای صفورا میذاشتم ‌هر بهانه ای رو که واسه ورزش نکردن می اوردم، جلوتر بهش جواب داده بود و دیگه بهانه ای نمی ذاشت واسم.. این اش بد بود ?
  ممنونم خانم فتحی عزیز، لذت بردم ?

 • این کتاب به قدری برای من جذاب بود که تا زمانیکه تمومش نکرده بودم نتونستم بذارمش زمین. خیلی از نکات مهم در این زمینه رو در قالب داستان به زیبایی و سادگی بیان کرده.
  باید بگم طنزی که بعضی جاهای متن وجود داشت رو دوست داشتم و در کل خیلی لذت بردم و البته سعی میکنم که از نکات این کتاب در برنامه‌ریزی هام استفاده کنم. منتظر خوندن نسخه چاپی کتاب هستم.

  • تبریک می گم که واسه پیشرفت خودتون وقت می ذارین. خوشحالم که این کتاب الکترونیکی واسه شما مفید بوده و تشکر بابت همراهی تون.

  • درود جناب امیر. تبریک می گم که کتاب رو تموم کردین و پیاده می کنین. توی کتاب «پنچرگیری چرخ زندگی» سعی کردم مطالب خیلی کامل تر باشه و البته با سبکی جذاب. امیدوارم نهایت استفاده رو ازش ببرین.

پاسخی بگذارید